Başlangıç

Başlangıç

Comments From Another Room ve Oscar Predictions of Umua sitelerine bir şekilde rastlamış ya da takip etmiş olan var ise gayet iyi bilir ki ben sinemayla oldukça ilgili olanlardan biriyim.Daha önce iki ayrı sitede iki ayrı konsept barındırmıştık.Birinde sadece film yorumları yapmış, birinde ise sadece ve sadece Oscar yarışından söz etmiştik.Ama ne yazık ki bu iki konsept de beni çok sınırladı ve sinema üzerine bahsetmek istediğim diğer şeyleri yazacağım bir ortam oluşamadı.Ben de bu yüzden hem bir yenilik yapma arzusu, hem de bu söylediklerimi paylaşabilme amacıyla yeni bir sitede yazmaya karar verdim.

The Oscar Boy bu açıdan beni çok tatmin edecek gibi görünüyor.Çünkü şimdiden aklımda pek çok fikir var ve hepsini bir bir uyguladıktan sonra harika bir sonuç elde edeceğimden de eminim.Sizlere şimdiden güzel yazıların, eleştirilerin ve derlemelerin sözünü vererek yayına başlıyorum.Hepiniz hoşgeldiniz!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

0 Yorum

Yorum yazın...