Başlangıç

Başlangıç

Comments From Another Room ve Oscar Predictions of Umua sitelerine bir şekilde rastlamış ya da takip etmiş olan var ise gayet iyi bilir ki ben sinemayla oldukça ilgili olanlardan biriyim.Daha önce iki ayrı sitede iki ayrı konsept barındırmıştık.Birinde sadece film yorumları yapmış, birinde ise sadece ve sadece Oscar yarışından söz etmiştik.Ama ne yazık ki bu iki konsept de beni çok sınırladı ve sinema üzerine bahsetmek istediğim diğer şeyleri yazacağım bir ortam oluşamadı.Ben de bu yüzden hem bir yenilik yapma arzusu, hem de bu söylediklerimi paylaşabilme amacıyla yeni bir sitede yazmaya karar verdim.

The Oscar Boy bu açıdan beni çok tatmin edecek gibi görünüyor.Çünkü şimdiden aklımda pek çok fikir var ve hepsini bir bir uyguladıktan sonra harika bir sonuç elde edeceğimden de eminim.Sizlere şimdiden güzel yazıların, eleştirilerin ve derlemelerin sözünü vererek yayına başlıyorum.Hepiniz hoşgeldiniz!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

0 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.