Witherspoon da Kodak’ta olacak

Witherspoon da Kodak’ta olacak

Reese Witherspoon

2005 yılında kimilerine göre Felicity Huffman‘ın hakkını yiyerek Oscar’ı alan Reese Witherspoon yeni açıklanan presenterlardan biri. Bu sene Robert Pattinson‘la iki aşığı(!) oynadıkları Water for Elephants adında bir filmi geliyor hatta. En son izlediğim filmi de sanırım… Just Like Heaven‘dı. Oscar’ı aldığı sene yani! Neyse. Benim asıl merak ettiğim son 2 senede oyuncu ödülleri sunulurken yapılan uygulamanın yerine bu sene ne getirileceği. Eskiye geri dönüş yapıp kuru kuru geçen senenin kazananlarıyla mı ödülleri dağıtacaklar yoksa yeni ve eğlenceli birşeyler olacak mı merak konusu. 81. Akademi Ödülleri’nde önceki yıllarda o ödülü kazanan 5 isim sahneye getirilip ödüller öyle sunulmuştu. Nicole Kidman, Shirley MacLaine, Marion Cotillard, Sophia Loren ve Halle Berry gibi 5 yıldızı bir arada görmüştük sahnede. Hatta Michael Douglas, Ben Kingsley, Robert De Niro, Anthony Hopkins ve Adrien Brody de En İyi Erkek Oyuncu ödülünü vermişti. Geçen sene ise adayların arkadaşları sahneye çıktı. Bu sene acaba ne olur… Yine eski kazananları çağırsalar fena olmaz aslında. Mesela En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Meryl Streep, Helen Mirren, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow ve Diane Keaton gibi bir ekip verse fena mı olur?

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Tugrul

    Daha önce o dalda ödül kazanmıs 5 sanatcının sahneye gelmesi bence son derece güzel ve keyifli.

    Ve merly Streep’e artık 2 oscar daha verseler de su kadın rahatlasa biraz. Nerde adını görsem üzülüyorum. Onun kadar adaylıgı olan yok, kadının gene de 2 ödülü var. Sanırım katherine hepburn ambargo koydurmustur zamanında. Streep’i nedense sevmedıgını belırtıyormus.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.