BAFTA’dan yılın yükselen yıldızları

BAFTA’dan yılın yükselen yıldızları

Adam Deacon, Chris Hemsworth, Chris O'Dowd, Eddie Redmayne, Tom Hiddleston

BAFTA geçtiğimiz yıllarda Tom Hardy, Kristen Stewart, Shia LaBeouf, Eva Green, James McAvoy ve Noel Clarke‘a giden Yükselen Yıldız (Rising Star) ödülünün adaylarını açıkladı. Ödül yine halk tarafından sms yoluyla sahibini bulacak ve diğer ödüllerle beraber dağıtılacak. Bu senenin adayları ise şöyle:

 • Adam Deacon (4.3.2.1.)
 • Chris Hemsworth (Thor)
 • Tom Hiddleston (Thor, Midnight in Paris, War Horse, The Deep Blue Sea)
 • Chris O’Dowd (Bridesmaids)
 • Eddie Redmayne (My Week with Marilyn)

Peki söyleyin bakalım, sizin yükselen yıldızınız hangisi?

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

4 Yorum

 1. Erşah

  ” Ödül yine halk tarafından sms yoluyla sahibini bulacak ”

  Bunu bilmiyordum işte. Yoksa Kristen Stewart adlı yeteneksiz maymun nasıl seçildi sorar dururdum kendime. Tom Hiddleston çok iyi bir isim, Thor’da çok iyi bir villain çizmişti kanımca. Kimse onun villain performansını beğenmese de.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.