Oscar adayları saat 15.30’da açıklanacak

Oscar adayları saat 15.30’da açıklanacak

Bugün saat 15.30’da 84. Akademi Ödülleri’nin adayları açıklanacak. Gerek buradan, gerekse Twitter’dan hangi linkten adayların açıklanmasını izleyebiliriz sorusu geliyor. Şu an elimde net bir bilgi olmasa da genelde NTV Akademi’nin basın toplantısını canlı olarak veriyor. Ama dediğim gibi kesin bir bilgi yok elimde. O yüzden oscars.org ‘dan takip edebilirsiniz. Eğer izleme imkanı olmayan ya da kaçıracaklar var ise Oscar Boy’a uğramayı unutmasınlar. Çünkü adaylar açıklandığı anda buradan da tabiki de haberini yapacağız.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Kuir. İkizler. 2009'da ödül sezonu portalı Oscar Boy’u kurarak sinema yazarlığına başladı. 2014’ten beri O Podcast’in moderatörlüğünü yapıyor. 2023 yılında da SİYAD üyesi oldu.

9 Yorum

 1. Yavuz EKİN

  şu an yayın düzelti nihayet netten. Henüz başlamadı bekliyorum. Ancak oscarlarda her türlü entrika döndüğü icin kimlerin aday olup kimlerin avucunu yalayacagını görecegiz. Bazı filmler de gereginden fazla abartılıyor gibi geliyor..

  Yanıt
 2. Yavuz EKİN

  NTV de mehmet acar konusuyor. Leonardo yu kesın gırer dıyor bakalım görecegiz. Merly Streep in de bu sene cok ıddıalı oldugunu soyluyor umarım kazanır.

  Yanıt
 3. shifty

  oha hayatımda bu kadar süpriz adaylıklar görmedim. tenten aday olmadı, demian bichir aday, max von sydow aday, daha da ilginç extremely loud and incredibly close en iyi filme aday. The Tree of Life zaferi ise daha mutlu edemezdi 🙂

  Yanıt

Yorum yazın...