Fragman: Before Midnight

Fragman: Before Midnight

before-midnight-3

Önümüzdeki hafta zaten İstanbul Film Festivali’nde Before Midnight’ı izleyebileceğiz. O yüzden fazla da sabırsızlanmıyorum. AMA MUTLULUKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. O yüzden hemen fragman için birkaç yorum yapıp sizi, Jesse ve Celine ile olan randevunuza yönlendireceğim.

  • Avrupa’ya onlarla aşık olduk, onlarla gezdik. Dolayısıyla bu filmde de güzel bir Yunanistan turu yapacakmışız gibi hissediyorum. Zaten söz konusu tur rehberliği olunca bir Woody Allen, iki Richard Linklater.
  • Ethan Hawke ile Julie Delpy’nin ufakta olsa atıştığı birkaç sahne takıldı gözüme. Eğer filmin sonunda ayrı düşerlerse yakalarına yapışırım. Bünyem böyle bir sonu kaldırmayabilir.
  • Çok yaşlanmışlar. Ama çok yaşlanmışlar. Biz de büyüdük o arada tabii (Gülüşmeler, şakalar).
  • Festival vakti hemen gelebilir mi acaba?

BEFORE MIDNIGHT
Yönetmen: 
Richard Linklater
Oyuncular: Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Ariane Labed, Athina Rachel Tsangari, Xenia Kalogeropoulou, Walter Lassally, Charlotte Prior, Jennifer Prior

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın