Fragman: Don Jon

Fragman: Don Jon

donjon3820132

Aktörlükten yönetmenliğe adım atanlara sonunda Joseph Gordon-Levitt de katıldı. Modern bir Don Juan hikayesinin anlatıldığı Don Jon, Sundance’ten hiç de fena sayılmayacak iyi tepkiler almıştı. Fragmana bakılırsa Scarlett Johansson’dı bambaşka bir haliyle izleyecekmişiz gibi gözüküyor. Pek bir ödül ihtimali olduğunu düşünmsesem de bu yılın en çok merak ettiğim filmlerinden biri olduğu için fragmanını hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sizce de iyi eğlenecekmişiz gibi durmuyor mu?

DON JON
Yönetmen: 
Joseph Gordon-Levitt
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Brie Larson, Lindsey Broad, Rob Brown, Italia Ricci, Nichola Fynn, Jeremy Luke, Sloane Avery, Amanda Perez, Loanne Bishop

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.