Fragman: Magic in the Moonlight

Fragman: Magic in the Moonlight

LA_CA_0418_magic_in_the_moonlight

Yaz aylarına yavaş yavaş yaklaşırken sezonun önemli projelerinin fragmanları da teker teker düşmeye başladı. Woody Allen’ın Emma Stone ve Colin Firth’ü bir araya getiren yeni filmi Magic in the Moonlight’ın fragmanı da günün sürprizlerinden biri. “Bir iyi, bir kötü” film sıralamasını bozup bozamayacağını hep beraber göreceğiz Allen’ın. Ama Emma Stone’un kötü aksanı sayesinde bu rolle Oscar adaylığı koparamayacağını hepimiz anladık sanıyorum. Bir de siz göz atın bakalım:

MAGIC IN THE MOONLIGHT
Yönetmen: 
Woody Allen | Senaryo: Woody Allen
Oyuncular: Emma Stone, Colin Firth, Hamish Linklater, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Erica Leerhsen, Eileen Atkins, Simon McBurney, Antonia Clarke, Jeremy Shamos

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.