Fragman: St. Vincent

Fragman: St. Vincent

Bill Murray
Bill Murray

Weinstein’in büyük merak uyandıran yeni komedisi St. Vincent’dan ilk fragman geldi. Açıkçası filmin Melissa McCarthy ağırlıklı olacağını sanıyorduk, ama yanılmışız. Tüm hikaye Bill Murray ve küçük Jaeden Lieberher arasında dönüyor gibi gözüküyor. Ödül mevsiminde pek bir şey yapamayacak gibi duran filmin belki Altın Küre’de şansı yaver gider.

ST. VINCENT
Yönetmen: Theodore Melfi | Senaryo: Theodore Melfi
Oyuncular: Bill Murray, Melissa McCarthy, Jaeden Lieberher, Naomi Watts, Chris O’Dowd, Kimberly Quinn, Scott Adsit, Terrence Howard, Selenis Leyva, Lenny Venito

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.