Fragman: Live by Night

Fragman: Live by Night

live-by-nightBen Affleck’in filmi Live by Night’ın gösterim tarihi Ekim 2017’den Ocak 2017’ye çekildiği günden beri Oscar sezonuna yetişme ihtimalleri konuşuluyor. İlk fragman yabancı Oscar takipçilerini etkilemiş gibi dursa da ben sanki Ben Affleck bir Oscar filmi değil de, gişe filmi yapmış gibi hissettim. Yanılıyor da olabilirim tabii. Eğer Noel zamanı limitli gösterime girip ödül sezonu karmaşasına dahil olursa şaşırmayacağım. Gerçi artık partiye son anda dahil olanlar eğer bir festivale uğramamış ise başyapıt niteliğinde olduğu takdirde Oscar adaylığı alabiliyor. Live by Night’ın da şimdilik bunu becerebileceği şüpheli.

LIVE BY NIGHT
Yönetmen: Ben Affleck | Senaryo: Ben Affleck (uyarlama), Dennis Lehane (roman)
Oyuncular: Ben Affleck, Chris Messina, Zoe Saldana, Sienna Miller, Brendan Gleeson, Robert Glenister, Titus Welliver, Remo Gireno, Max Casella, Chris Cooper, Elle Fanning, Miguel, Gianfranco Terrin, Anthony Michael Hall

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.