Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Benim film ve TV tahminlerimi okuduğunuzu, podcast’imizi dinlediğinizi, Gold Diggers tablolarını karıştırdığınızı varsayarsak Altın Küre için hazır sayılırsınız. Fakat töreni nereden izleyeceğim telaşına kapıldıysanız da yine imdadınıza yetiştim, hadi iyisiniz. Buyrun beş seçenekli Altın Küre izleme metotlarına:

1. Seçenek: Eğer evinizde D-Smart ya da Kablo TV var ise, o olmadı Tivibu, Turkcell TV+ uygulamalarından herhangi birini kullanıyorsanız Fox Life isimli kanaldan Altın Küre’yi canlı canlı izleyebilirsiniz. Hem simültane çeviri, hem de orijinal dil seçenekleri mevcut. Kırmızı Halı töreni 02:00’de, Ödül Töreni ise 04.00’de başlayacak. Digiturk sahipleri E!’den geleneksel Kırmızı Halı safsatasını takip edebilirler.

2. Seçenek: İnternetin de türlü türlü hileleri var biliyorsunuz. Eğer yılmadan sıkılmadan reklamları kapatır, yayının gelmesini beklerseniz Stream2Watch ya da NowWatchLive üzerinden NBC’yi takip edebilirsiniz.

3. Seçenek: Ne kadar gerçek olduğu sorgulanmaya açık; fakat Youtube’da yayını direkt veren linkler oluyor. Mesela şu an Omo Ryan’ın kanalında bir geri sayım başlamış: Live Stream. Buraya da uğramayı unutmayın!

4. Seçenek: Gece boyunca mutlak surette Twitter’da herkes töreni izliyor olmasına rağmen sonuçları canlı canlı paylaşacak birkaç alık da mutlaka olacaktır. Sabah kalktığınızda bu çılgınca bilgilendirici, tespitleriyle saç baş yolduran hesapları da ziyaret edebilirsiniz.

5. Seçenek: Yarın erken kalkmam lazım diyenler de hiç sıkıntı yapmayıp yatıp uyusun. Sabah nasıl olsa Oscar Boy’da kimin kazandığını göreceksiniz. Hep hizmet, tam hizmet!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın