Günün Kısası: A Song For Your Mixtape

Günün Kısası: A Song For Your Mixtape

Bugün tembellik yapmayıp adam akıllı bir kısa buldum sizlere. Hakkında bir şey okumadan izlediğim için finali hazırlıksız yakaladı beni. Hem yeni jenerasyonun kuir bireylerine de hitap edecek bir ana teması var. Oğuz’un Kayalıklar’ını tahtından edecek kısayı bulamadığımızı kabul ederek, A Song For Your Mixtape‘i ikincilik koltuğu için huzurlarınıza sunuyorum:

A SONG FOR YOUR MIXTAPE
Yönetmen & Senaryo:
Brandon Zuck
Oyuncular: Zachary Kemper, David Brookton, Allison Scagliotti
Görüntü Yönetmeni: John Wakayama Carey

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

 1. Metin

  Biraz farkli davranan kisalari daha cok seviyorum sanirim.
  Tonight It’s You
  Protect Me From What I Want
  Cowboy

  Ama cogu kisa filmde sorun su ki bir ogrenci filmi havasinda geciyorlar; diyaloglar zorlama ve oyunculuklar berbat. Kisa surede cok sey anlatmak isteyip laflari geveliyorlar. Kayaliklar neredeyse ozel bir seyi sloganlastirmamak icin ugrastigi icin basarili olabilir (gerci oyunculuk yine kotuydu).

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.