13. Readers’ Choice Ödülleri oylaması başladı!!!

13. Readers’ Choice Ödülleri oylaması başladı!!!

Oscar Boy’un bütün geleneklerine benimle birlikte koşan ve katkıda bulunan herkese tekrardan merhaba! 2020 sinema yılı bitti biteli kapamak için türlü aktivitelerle blogu meşgul tutarken, sizin ödüllerinizi dağıtmanız için de The Father’ın malum yerlere gelmesini bekledim. Nihayet teşrif etti ve tamamen sizlerin seçimlerinden oluşan bir aday listesini çıkardığımız, ardından da kazanan oylamasına geçtiğimiz Readers’ Choice için harekete geçme vakti geldi. 7 Nisan Çarşamba, saat 23.30’a kadar sürecek ilk aşamayla başlıyoruz bugün. Toplam 22 kategoride dilediğiniz gibi oy kullanarak READERS’ CHOICE geleneğine katkıda bulunacaksınız. Ama öncesinde 1-2 kural hatırlatacağım…

  • Preferential oylama sistemini bu sene itibariyle adaylık kısmında rafa kaldırdım. Çok büyük bir etkisi olmadığını gördüğümden ve oy sayımında çok vaktimi çaldığımdan tek başıma aldığım bir karar bu, umarım kusuruma bakmazsınız.
  • En İyi Film dalında 10, diğer dallarda ise 5 aday seçme hakkınız var. Her kategorinin altında eğer ki listede isim göremezsiniz “Diğer” seçeneği de mevcut. Yalnız dalın gerektirdiği miktarda kişiye/filme oy veremiyorsanız, lütfen boş geçin. Aksi takdirde o daldaki oylarınız sayılmayacak.
  • Oylama kapanana kadar oylarınızı değiştirme hakkınız elinizde. İstediğiniz zaman geri dönüp güncelleme yapabilirsiniz.
  • Cevaplarınızın verdiğiniz mail adresine postalanacağını da hatırlatayım. Bakıp düzeltmenizi yapabilirsiniz.

Buyursunlar…

13. READERS’ CHOICE FİLM ÖDÜLLERİ OYLARINIZI KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.