Oscar’dan havadisler var!

Oscar’dan havadisler var!

8 Şubat’ta adayları açıklanacak ve 27 Mart’ta da gerçekleşecek 94. Akademi Ödülleri’nden havadisler var… Yayıncı kuruluş ABC’nin başkanı Craig Erwich, bu sene törenin bir sunucusu olacağını duyurmuş Telvizyon Eleştirmenleri Birliği’nin (TCA) düzenlediği bir etkinlikte. Üç yıldır sunucusuz bir şekilde varlığını sürdüren Oscar törenine kimin ev sahipliği yapacağına dair kesin bir açıklama yok henüz. Ancak Tom Holland bu pozisyonla ilgilendiğini daha önce belirttiğinden, kanalın kendisine ulaştığı iddia ediliyor.

Diğer önemli haber ise, Emmy aldığında kız arkadaşına sahnede evlenme teklifi ederek hafızalarımıza kazınan Glenn Weiss’ın törene yönetmen koltuğunda geri dönecek olması. Üst üste yedinci defa aynı görevi yapmaya hazırlanan Weiss, geçtiğimiz yıl Steven Soderbergh’in seyir zevki sıfırın altındaki fecaat deneyiminde de ona eşlik etmişti. Ama bu sefer törenin yapımcılığını Will Packer üstlenecekmiş. Packer da, Tyler Perry’nin izinden giden ve gişede harikalar yaratan yapımların prodüktörü olarak tanınıyor.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın