Oscar’dan havadisler var!

Oscar’dan havadisler var!

8 Şubat’ta adayları açıklanacak ve 27 Mart’ta da gerçekleşecek 94. Akademi Ödülleri’nden havadisler var… Yayıncı kuruluş ABC’nin başkanı Craig Erwich, bu sene törenin bir sunucusu olacağını duyurmuş Telvizyon Eleştirmenleri Birliği’nin (TCA) düzenlediği bir etkinlikte. Üç yıldır sunucusuz bir şekilde varlığını sürdüren Oscar törenine kimin ev sahipliği yapacağına dair kesin bir açıklama yok henüz. Ancak Tom Holland bu pozisyonla ilgilendiğini daha önce belirttiğinden, kanalın kendisine ulaştığı iddia ediliyor.

Diğer önemli haber ise, Emmy aldığında kız arkadaşına sahnede evlenme teklifi ederek hafızalarımıza kazınan Glenn Weiss’ın törene yönetmen koltuğunda geri dönecek olması. Üst üste yedinci defa aynı görevi yapmaya hazırlanan Weiss, geçtiğimiz yıl Steven Soderbergh’in seyir zevki sıfırın altındaki fecaat deneyiminde de ona eşlik etmişti. Ama bu sefer törenin yapımcılığını Will Packer üstlenecekmiş. Packer da, Tyler Perry’nin izinden giden ve gişede harikalar yaratan yapımların prodüktörü olarak tanınıyor.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.