14. Readers’ Choice Ödülleri oylaması başladı!

14. Readers’ Choice Ödülleri oylaması başladı!

Meşhur Oscar Boy geleneği, 14 yıldır okuyucuların kendi adaylarını belirleyip kazananlarını seçtiği Readers’ Choice Ödülleri için oylama nihayet başladı. Licorice Pizza ve West Side Story’nin malum yerlere uğramasıyla birlikte artık oy kullanma vaktiniz geldi diye düşünüyorum. Toplamda 22 kategoride, 5 Mart gecesine kadar adaylar için oy kullanacaksınız. Kazanan oylaması da 6 – 10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Her dalda diğer seçeneği mevcut. En İyi Film kategorisinde 10, diğer dallarda ise 5’er tane isim/film seçerek sıranızı savıyorsunuz. Ayrıca mail adreslerinize de oylama kapanana kadar düzeltme imkanınızın olduğu linkler, eğer ki tüm sayfaları tamamlamışsanız gelmiş olacak. Haricinde sorusu olanlara kapımız açık. Barb and Star Go to Vista Del Mar ve Shiva Baby’i 2020 aldığımızdan bu yılın oylamasına dahil olmadığını da hatırlatıp kesiyorum kurdeleyi. Hadi bakalım…

Hemen oy kullanmak için tıklayınız>>>

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

    1. Umur

      Bunun önüne geçmek biraz zor. Diğer seçeneğine birden fazla film yazmak istiyorsanız ekstra işaretlediklerinizi de parantez içerisinde yazıp belirtin, ben oyunuzdan çıkarırım.

      Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.