Takip et

Haberler

TCA (Televizyon Eleştirmenleri Birliği) Adayları ’23

tarihinde yayınlandı.

The Bear

The Bear

TCA (Televizyon Eleştirmenleri Birliği), Emmy ile alakası olmasa da yaza renk katan ödüllerinin adaylarını duyurmuş. Son sezonu yayınlanan Succession ve bu sene başlayan The Last of Us ile The Bear’ın 5’er adaylık aldığı TCA, ödüllerini 7 Ağustos’ta dağıtacak. Poker Face, Shrinking, Interview with the Vampire, Andor gibi yeni yapımların kendine yer bulduğu TCA’den çıkan tam aday listesi şöyle:

YILIN DİZİSİ
Abbott Elementary
Andor
The Bear
Better Call Saul
The Last of Us
The Other Two
Poker Face
Succession
The White Lotus

DRAMA
Andor
Better Call Saul
The Good Fight
Interview with the Vampire
The Last of Us
Succession
The White Lotus
Yellowjackets

KOMEDİ
Abbott Elementary
Barry
The Bear
The Other Two
Poker Face
Reservation Dogs
Shrinking
What We Do in the Shadows

MİNİ DİZİ/TV FİLMİ
A Small Light
Beef
Black Bird
Daisy Jones and the Six
Fleishman Is in Trouble
Mrs. Davis
The Patient

YENİ DİZİ
Andor
The Bear
Interview with the Vampire
Jury Duty
The Last of Us
Mrs. Davis
Poker Face
Shrinking

BİREYSEL BAŞARI (Drama)
Christine Baranski | The Good Fight
Kieran Culkin | Succession
Dominique Fishback | Swarm
Betty Gilpin | Mrs. Davis
Pedro Pascal | The Last of Us
Bella Ramsey | The Last of Us
Rhea Seehorn | Better Call Saul
Sarah Snook | Succession
Jeremy Strong | Succession

BİREYSEL BAŞARI (Komedi)
Quinta Brunson | Abbott Elementary
Ayo Edebiri | The Bear
Harrison Ford | Shrinking
Bill Hader | Barry
Janelle James | Abbott Elementary
Natasha Lyonne | Poker Face
James Marsden | Jury Duty
Jeremy Allen White | The Bear

AİLE PROGRAMI
American Born Chinese
High School Musical: The Musical – The Series
Jane
Love, Victor
Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur
Ms. Marvel
The Mysterious Benedict Society
Never Have I Ever
Star Trek: Prodigy

VARIETY
The Amber Ruffin Show
A Black Lady Sketch Show
I Think You Should Leave with Tim Robinson
Last Week Tonight with John Oliver
Late Night with Seth Meyers
The Late Show with Stephen Colbert
Saturday Night Live
Ziwe

REALITY
Couples Therapy
Jury Duty
RuPaul’s Drag Race
The Rehearsal
The Traitors
Top Chef
Vanderpump Rules
Welcome to Wrexham

HABER/BİLGİ PROGRAMI
The 1619 Project
30 for 30
Free Chol Soo Lee
Frontline
Pepsi, Where’s My Jet?
Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence
Taste the Nation with Padma Lakhsmi
The U.S. and the Holocaust

ÇOCUK PROGRAMI
Alma’s Way
Bluey
Daniel Tiger’s Neighborhood
Donkey Hodie
Eva the Owlet
Molly of Denali
Ridley Jones
Sesame Street
Star Wars: Young Jedi Adventures

Devamını oku
Yorum Yapın

Yorum yazın...

Oscar Boy sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et