Art Directors Guild ödülleri

Art Directors Guild ödülleri

Yavaş yavaş teknik kategorilerin oluşturduğu birlikler de ödüllerini dağıtmaya başladı.İlk olarak ise sanat yönetmenleri birliğiyle başladık.Şaşırtıcı bir ödül olduğunu söyleyemeyiz.Ama The Hurt Locker yerine The Lovely Bones‘ın ödül almasını tercih ederdim.The Hurt Locker‘a sadece yönetmeninden dolayı kıyak geçildiğini ve fazla ciddiye alındığını düşündüğümü de eklemek istiyorum.Başka da sözüm yok.İşte Art Directors Guild Ödülleri:
Dönem filmi: Sherlock Holmes, Sarah Greenwood
Fantastik film: Avatar, Rick Carter & Robert Stromberg
Çağdaş film: The Hurt Locker, Karl Juliusson

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. kimbuadam

    lovely bones mu? 🙁 bu kadar karaktersiz bi film uzun zamandır görmemiştim.lovely bones cgi uğruna bir hikaye nasıl katledilir sorusunun cevabı oldu benim için.ne kadar eleştirmenler tarafından beğenilmediğini bilsem de beğenicem izlenimi uyandırmıştı filmin açılışı ama o dünya üstü sahneler yok mu… resmen midem bulandı.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.