Kırmızı Halı 90 dakika olacak

Kırmızı Halı 90 dakika olacak

Evet, çok ilginçtir ki bu senenin Oscar prodüktörleri Bruce Cohen ve Don Mischer “Oscar’s Red Carpet Live” programını 30 dakikadan 90 dakikaya çıkarma kararı aldı. Yani şöyle açıklayayım. Eskiden 1 saat boyunca Kırmızı Halı üzerinde önlerine gelenle röpörtaj yaptıkları 1 saatlik bir kısım, ardından 30 dakikalık içeri alınmalarda yapılan röpörtajlar vardı. Şimdi ise o içeri alınmalı, daha profesyonel olan “Oscar’s Red Carpet Live” programı tüm Kırmızı Halı Töreni’ni kapsayacak şekilde 1,5 saate çıkarılmış. Şu da var ki bu durumdan dolayı Kırmızı Halı’ya gelişler daha erken başlayabilir. Ama böyle birşey olmayacağını tahmin ediyor ve büyük ihtimalle daha profesyonelce sorularla dolu olan hoş bir program izleyeceğimizi düşünüyorum.

Oscar gecesi her zamanki gibi burada sizlerle beraber töreni izleyeceğim. Kırmızı Halı içinse bu sene daha profesyonelce yorum yapmayı düşünüyorum. Artık “en şık”ı seçmenin zamanı geldi… Bu arada Pazar gecesi gerçekleşecek Altın Küre Ödülleri için de canlı canlı bekliyor olacağım. Eğer ki 16 Haziran’ı 17 Haziran’a bağlayacak gece sizde uyumuyor ve töreni izliyor olsanız buradaki muhabbete beklerim… Şimdilik bu kadar.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.