Kırmızı Halı 90 dakika olacak

Kırmızı Halı 90 dakika olacak

Evet, çok ilginçtir ki bu senenin Oscar prodüktörleri Bruce Cohen ve Don Mischer “Oscar’s Red Carpet Live” programını 30 dakikadan 90 dakikaya çıkarma kararı aldı. Yani şöyle açıklayayım. Eskiden 1 saat boyunca Kırmızı Halı üzerinde önlerine gelenle röpörtaj yaptıkları 1 saatlik bir kısım, ardından 30 dakikalık içeri alınmalarda yapılan röpörtajlar vardı. Şimdi ise o içeri alınmalı, daha profesyonel olan “Oscar’s Red Carpet Live” programı tüm Kırmızı Halı Töreni’ni kapsayacak şekilde 1,5 saate çıkarılmış. Şu da var ki bu durumdan dolayı Kırmızı Halı’ya gelişler daha erken başlayabilir. Ama böyle birşey olmayacağını tahmin ediyor ve büyük ihtimalle daha profesyonelce sorularla dolu olan hoş bir program izleyeceğimizi düşünüyorum.

Oscar gecesi her zamanki gibi burada sizlerle beraber töreni izleyeceğim. Kırmızı Halı içinse bu sene daha profesyonelce yorum yapmayı düşünüyorum. Artık “en şık”ı seçmenin zamanı geldi… Bu arada Pazar gecesi gerçekleşecek Altın Küre Ödülleri için de canlı canlı bekliyor olacağım. Eğer ki 16 Haziran’ı 17 Haziran’a bağlayacak gece sizde uyumuyor ve töreni izliyor olsanız buradaki muhabbete beklerim… Şimdilik bu kadar.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Yorum yazın...