Oscar cephesinden yeni haberler

Oscar cephesinden yeni haberler

Tom Hanks ve Jude Law

Bilgi akışı konusunda son birkaç gündür biraz durgunluk olduğunun farkındayım ama kısa zamanda düzelecek çünkü yazarınız cuma günü seyehatinden dönmüş olacak. İsterseniz Akademi’nin son “presenter” haberlerine geleyim. Yapılan açıklamaya göre Tom Hanks ve Jude Law da 27 Şubat gecesi ödül sunacak isimlerden olacaklarmış. Hatta Tom Hanks‘in En İyi Yönetmen dalında ödülü sunabileceği söyleniyor. Çünkü Tom Hooper‘ın TV için yaptığı John Adams adlı projede prodüktördü Hanks. Tabi geçen seneki gibi En İyi Film ödülünü sunması da mümkün ama umarım öyle olmaz. Çünkü sürekli aynı isimlerin En İyi Film ödülünü vermesinden bıktık!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

    1. umurtas

      Jack Nicholson da dahil kesinlikle. Yani çok merak ediyorum koca sektörde Jack Nicholson, Steven Spielberg ve Tom Hanks’den başka adam yok mu? Başarılılar. Hepsini çok seviyorum üçünü de ama hep aynı isimler

      Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.