Yılın en iyi afişi

Yılın en iyi afişi

Geçtiğimiz hafta bugün başlattığımız “Yılın En İyi Afişi” oylaması sona erdi ve kazananımız belli oldu. Sonuçlar yazının devamında…


Evet yılın en iyisi olarak The Tree of Life‘ı seçtiniz. Oscar Boy sayfalarında en çok tartışmaya sebep olan filmin afiş olarak yılın en iyisi olması şaşırtmadı değil. Asıl Readers’ Choice adayları belli olduktan sonra filme olan tepkinizi merak ediyorum. Neyse, fazla söze gerek yok. Aday afişleri hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir. Oy dağılımı ise aşağıda:

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

7 Yorum

  1. Yavuz Ekin

    müge ve shifty 🙂 Ben oy kullanmadım afiş için ama tree of life filminin abartıldığını düşünüyorum. Fragmanını izleyince en cok izlemek istedigim film, bende hayal kırıklıgı yasatmıstı izleyince. Biraz daha seyirciyi yakalayabilen, dokunabilen film beklerdim malick ten. O yüzden de çok iyi bir film olabilirken sadece iyi bir film olabildi..

    Yanıt

Yorum yazın...