Yılın en iyi afişi

Yılın en iyi afişi

Geçtiğimiz hafta bugün başlattığımız “Yılın En İyi Afişi” oylaması sona erdi ve kazananımız belli oldu. Sonuçlar yazının devamında…


Evet yılın en iyisi olarak The Tree of Life‘ı seçtiniz. Oscar Boy sayfalarında en çok tartışmaya sebep olan filmin afiş olarak yılın en iyisi olması şaşırtmadı değil. Asıl Readers’ Choice adayları belli olduktan sonra filme olan tepkinizi merak ediyorum. Neyse, fazla söze gerek yok. Aday afişleri hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir. Oy dağılımı ise aşağıda:

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

7 Yorum

  1. Yavuz Ekin

    müge ve shifty 🙂 Ben oy kullanmadım afiş için ama tree of life filminin abartıldığını düşünüyorum. Fragmanını izleyince en cok izlemek istedigim film, bende hayal kırıklıgı yasatmıstı izleyince. Biraz daha seyirciyi yakalayabilen, dokunabilen film beklerdim malick ten. O yüzden de çok iyi bir film olabilirken sadece iyi bir film olabildi..

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.