Takip et

Oscar Boy Özel

Yılın en iyi afişi

tarihinde yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta bugün başlattığımız “Yılın En İyi Afişi” oylaması sona erdi ve kazananımız belli oldu. Sonuçlar yazının devamında…


Evet yılın en iyisi olarak The Tree of Life‘ı seçtiniz. Oscar Boy sayfalarında en çok tartışmaya sebep olan filmin afiş olarak yılın en iyisi olması şaşırtmadı değil. Asıl Readers’ Choice adayları belli olduktan sonra filme olan tepkinizi merak ediyorum. Neyse, fazla söze gerek yok. Aday afişleri hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir. Oy dağılımı ise aşağıda:

Devamını oku
7 Comments

7 Comments

 1. Müge Dörtok

  10 Ocak 2012 at 11:38

  The Tree of life afişini shifty arkadaşımıza hediye edelim, duvarına çerçeve yapıp asması için.

  • shifty

   10 Ocak 2012 at 13:37

   Teşekkür ederim. En iyi fragman ödülü olursa o da senin olsun.

 2. yaxley

  10 Ocak 2012 at 12:21

  Hakkını vermek lazım hakikaten iyi afiş.Ben oyumu Melancholia’ya vermiştim ama The Tree of Life’ın da kazanmasından oldukça memnunum..

 3. Müge Dörtok

  10 Ocak 2012 at 13:47

  Afişi nereye asmak istiyorsun? Sanatsal değeri çok fazla olduğu için salona asmanı öneririm.

  • shifty

   10 Ocak 2012 at 16:24

   Görsel algı ve estetik kavramlarından pek anlamadığını sanıyorum. Hamburger yerken başka afişlere bakması daha keyiflidir

 4. Yavuz Ekin

  10 Ocak 2012 at 14:51

  müge ve shifty 🙂 Ben oy kullanmadım afiş için ama tree of life filminin abartıldığını düşünüyorum. Fragmanını izleyince en cok izlemek istedigim film, bende hayal kırıklıgı yasatmıstı izleyince. Biraz daha seyirciyi yakalayabilen, dokunabilen film beklerdim malick ten. O yüzden de çok iyi bir film olabilirken sadece iyi bir film olabildi..

 5. Müge Dörtok

  12 Ocak 2012 at 08:18

  Mutfağa mı asacaksın, hamburgeri salonda da yiyebilirsin. Salon daha işlevsel olduğu için sen afişi salona as, mutfak daha az vakit geçirilen bir yer.

Yorum yazın...

Oscar Boy sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et