Meltem Cumbul, Altın Küre’de!

Meltem Cumbul, Altın Küre’de!

Günlerdir HFPA, Pazar gecesi 69. Altın Küre Ödül Töreni’nde ödül sunacak ünlüleri açıklıyor. Ama galiba bu haberlerden en çok heyecanlandıranı dün gece geldi. Evet, Pazar gecesi ödül sunacak isimlerden biri Meltem Cumbul! Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum. Sadece o sahneye çıkıp ödülü sunarken benim burada mutlu olup, Cumbul‘la gururlanacağım kesin. Hemen Ricky Gervais‘ın ev sahipliğini yapacağı gecedeki diğer ödül sunacak isimleri hatırlayalım:

Helen Mirren, William H. Macy, Piper Perabo, Pierce Brosnan, Kate Beckinsale, Jane Fonda, Felicity Huffman, Ewan McGregor, Emily Blunt, Debra Messing, Elle MacPherson, Madonna, Colin Firth, Brad Pitt, Angelina Jolie, Bradley Cooper, Jessica Alba, Sarah Michelle Gellar, Channing Tatum, Seth Rogen, Paula Patton, Queen Latifah, Dustin Hoffman, Julianne Moore, Reese Witherspoon, Katherine McPhee, Rob Lowe, Adam Levine, Mila Kunis, Robert Downey Jr., Jessica Biel, Jimmy Fallon, Ashton Kutcher, Mark Wahlberg, Michelle Pfeiffer, Nicole Kidman, Salma Hayek, Antonio Banderas, Clive Owen, Melissa McCarthy, Freida Pinto, Nicole Kidman, Jake Gyllenhaal

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

3 Yorum

Yorum yazın...