Meltem Cumbul, Altın Küre’de!

Meltem Cumbul, Altın Küre’de!

Günlerdir HFPA, Pazar gecesi 69. Altın Küre Ödül Töreni’nde ödül sunacak ünlüleri açıklıyor. Ama galiba bu haberlerden en çok heyecanlandıranı dün gece geldi. Evet, Pazar gecesi ödül sunacak isimlerden biri Meltem Cumbul! Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum. Sadece o sahneye çıkıp ödülü sunarken benim burada mutlu olup, Cumbul‘la gururlanacağım kesin. Hemen Ricky Gervais‘ın ev sahipliğini yapacağı gecedeki diğer ödül sunacak isimleri hatırlayalım:

Helen Mirren, William H. Macy, Piper Perabo, Pierce Brosnan, Kate Beckinsale, Jane Fonda, Felicity Huffman, Ewan McGregor, Emily Blunt, Debra Messing, Elle MacPherson, Madonna, Colin Firth, Brad Pitt, Angelina Jolie, Bradley Cooper, Jessica Alba, Sarah Michelle Gellar, Channing Tatum, Seth Rogen, Paula Patton, Queen Latifah, Dustin Hoffman, Julianne Moore, Reese Witherspoon, Katherine McPhee, Rob Lowe, Adam Levine, Mila Kunis, Robert Downey Jr., Jessica Biel, Jimmy Fallon, Ashton Kutcher, Mark Wahlberg, Michelle Pfeiffer, Nicole Kidman, Salma Hayek, Antonio Banderas, Clive Owen, Melissa McCarthy, Freida Pinto, Nicole Kidman, Jake Gyllenhaal

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

3 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.