It’s like you’re photoshopped!

It’s like you’re photoshopped!

Easy A ile büyük çıkışını yakalayan ve bu sene hem Crazy Stupid Love hem de The Help filmlerinde yer alan Emma Stone, 26 Şubat gecesi ödül sunacak isimlerden bir diğeri olarak açıklandı. Bu arada haberi olmayan kalmış mıdır bilmiyorum ama yeni Spider-Man filminde Stone‘u Andrew Garfield ile beraber başrollerde izleyeceğiz. Bu ikiliden daha iyisi var mı?

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Kuir. İkizler. 2009'da ödül sezonu portalı Oscar Boy’u kurarak sinema yazarlığına başladı. 2014’ten beri O Podcast’in moderatörlüğünü yapıyor. 2023 yılında da SİYAD üyesi oldu.

11 Yorum

 1. TigerBlood

  ooooooo sarışın 🙂
  Kızıl görmeye alışmışım tanıyamadım bir an,Emma Stone sevdiğim oyunculardandır.
  Spider Man konusuna gelirsek Andrew Garfield özellikle çizgi roman severler tarafından beğenilen bir isim oldu.Ben de onların arasındayım çünkü orjinal Spider Man serisinde Peter Parker Tobey Maquire’a hiç benzemiyorken Andrew saç şekline kadar aynısı olmuş.

  Emma Stone konusuna gelirsek;
  Söylediğim gibi sevdiğim bir oyuncu ama filmin fragmanını izleyince hayal kırıklığına uğradım.Fragmanda bile Mary Jane rolüne yakışmadığı belli oluyor.
  Thor filmine Natalie Portman nasıl fazla geldiyse Spider Man’e de Emma Stone fazla gelecektir.Yani herkes biliyor bu tarz bir filmde kimse oscar’lık bir oyunculuk beklemiyor,insanın içini ısıtan” bu kız keşke benim kız arkadaşım olsaydı ” tarzını yansıtacak bir oyunculuk bekliyoruz.

  Mesela kimse çıkıp Kirsten Dunst’un muhteşem bir oyuncu olduğunu söyleyemez.Ama buna rağmen Spider Man izleyenler tarafından sevilen bir karakterdi.Çünkü canladırması gereken karakter oydu.Süper kahramanın güzel,akıllı,biraz popüler,biraz naif kız arkadaşı.Bence Emma Stone’a yakışacak bir rol değil

  Yanıt
  1. TigerBlood

   Hemen çizgi roman bloglarından birine sordum,asıl hatunumuz MJ değil miydi Gwen nerden çıktı diye ama MJ’den önce Gwen varmış.
   Yine de Emma Stone’un MJ ya da Gwen karakterine yakıştırmadığımı söylemek istiyorum umarım filmi izleyince yanılmışım derim

   Yanıt
  2. shifty

   Bu arada hemen yazayım bu sefer yaptığım trolllük değil 😀 oldukça fazla çizgiroman sitesi takip ediyorum ve genel kanı olarak pek beğenilmediğini görüyorum.
   Benim için sorun yok

   Yanıt
  3. TigerBlood

   turkcecizgiroman.blogspot.com’u takip ediyorum,ara sıra da diğer blogları.
   Herkesin görüşü farklıdır da benim aldığım intiba Andrew’ın Tobey Maguire’den çok daha sevildiği.Hatta benim görüşüm de öyle.
   Zaten çizgi roman takipçileri tarafından Tobey Maguire’ın sevilmediği bir sır değil.
   Andrew Garfield,çizgi roman çizimlerindeki Peter Parker’a tıpatıp benziyor,bu da çizgi roman severler tarafından olumlu karşılanıyor.Oyunculuk yeteneği farklı bir şey olup olmadığını filmden sonra konuşmak gerek.

   Bana göre bir çizgi roman uyarlaması yapılıyorsa,uyarlandığını seriye sadık kalınmalı.
   Mesela Constantine’i okuyan bir adam Keanu Reeves’i görmek istemez.Sarışın bir Constantine bekler.
   Yine de Spider Man’in yeni filminin umut vaat ettiğini söyleyebilirim

   Yanıt
  4. shifty

   Toby Maguire ile kıyaslama yapılıyorsa tabi ki doğru söylüyorsun.
   Ya ben açıkcası bu filminden hiç umutlu değilim. Özellikle kostüm falan beni bitirdi. O ne öyle 😀 Ama hiç beklemediğimiz filmler tokat gibi çarpıyor bazen. Öyle olur umarım.

   Bu arada kahramanlarsinemada.com diye bir site var tavsiye ederim

   Yanıt
  5. TigerBlood

   En azından filmin Spider Man 3’den daha iyi olacağını umuyorum.Umarım öyle de olur.
   Cristopher Nolan bu sene Batman serisini bitirecek,o yüzden uzun bir süre doğru dürüst bir çizgi roman çevrimi izleyemeyeceğiz gibi görünüyor,umarım bunda da yanılıyorumdur

   Yanıt

Yorum yazın...