Listeye bir isim daha eklendi: Bradley Cooper

Listeye bir isim daha eklendi: Bradley Cooper

Bradley Cooper, 26 Şubat gecesi 84. Akademi Ödülleri Töreni’nde ödül sunacak isimlere dahil oldu. Neden Cooper‘ı seçtikleri hakkında en ufak bir fikrim yok. Düşünmek de istemiyorum. Zaten bu sene ödül sunacak insanlar konusunda henüz Bridesmaids kadrosu dışında sevindiren bir haberle karşılaşamadık. Keşke yine eskiden ödül almış oyuncuları çıkartıp Hugh Jackman‘ın sunduğu törendeki gibi bir şey yapsalar. Neyse bakalım. Umuyorum önümüzdeki günlerde gidişat değişir.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

10 Yorum

 1. Müge Dörtok

  Bradley Cooper Limit Yok (Limitless) filminde beni çok etkilemişti. Ödül sunacak olmasına da ayrıca sevindim. Bridesmaids ekibinin de ödül sunması harika. Melissa Mc Cartey ve Kristen Wiig performanslarıyla çok güldürmüşlerdi. Tabi ki kusma sahnesi hariç.

  Yanıt
 2. TigerBlood

  Bridemaids’de kusma sahnesi güzel olmaz mı ya
  Filmin en beğenilen,konuşulmasını sağlayan sahneler ordaydı.Kızların da Hangover tarzı komedilerde döktürebileceğinin bir numaralı kanıtı orada.

  Yanıt
  1. shifty

   filmin konuşulmasını sağladığı kesin çünkü berbat bir sahneydi. kızların da hangover tarzı komedilerde döktürebileceğini, kızların da sıçabildiğini ve kusabildiğini göstererek mi kanıtladılar? hangover da çok boş film bu arada

   Yanıt
  2. TigerBlood

   Doğru ikisi de boş film.Başka kimin ne beklentisi var ki o tarz komedilerden.
   Tuvalet sahnesi gayet de komikti,hayvanca bir komiklik ama sonuçta komik.

   Hangover tarzı komediler,cinselliğe,hiçbir sınır tanımayan sahnelere,insanları rahatsız eden sahnelere yer veren komediler.Ne kadar komik olduğu kişiden kişiye değişir.
   Ben Hangover’un gayet güzel bir film olduğunu düşünenlerdenim.Bridemaids gibi.

   Yanıt
  3. Umur Çağın Taş

   Ben de Bridesmaids’i sevip Hangover’ı sevmeyenlerdenim. Bridesmaids’in tuvalet sahnesi neden bu kadar konuşuluyor anlamıyorum yalnız. Sonuçta bu bir komedi filmi ve gayet de komik. Filmin doruk noktası bile diyebiliriz. Bridesmaids’in kanıtladığı şeye gelirsek… “Sıçabildiğini ve kusabildiğini göstererek” kanıtlamadılar tabiki de. Ama erkek egemen bir endüstride 6 kadının başrolde olmasına rağmen filmin komik olabileceğini kanıtladılar. Ki dünyada “Kadınlar komik değildir.” gibi çok yersiz bir önyargı var. Bridesmaids de kadınların komik olabileceğinin en büyük kanıtı. Benim için son yılların en iyi komedisiydi.

   Yanıt
  4. shifty

   Bu kadar çok konuşulmasının sebebi oldukça rahatsız edici olduğu gibi hiç de komik olmaması. Bu tip komikliklere gülüyorsanız Tom Green de izleyin bari.
   Zaten tüm ödül törenlerinde de şu “erkeklere kadınların cevabı” pazarlamasıyla yer aldılar. Dünya üzerindeki ilk kadın komedisi sanki.
   Siz gülün, ben gülmüyorum

   Yanıt

Yorum yazın...