CAS’den Hugo’ya ödül

CAS’den Hugo’ya ödül

Ses miksajının en iyilerini seçen CAS (Cinema Audio Society) bu yıl için de ödüllerini dağıttı. Film dalında Hugo galip geldi. Oscar tahminlerimizde de CAS’in seçiminin bize yardımcı olacağı kesin. Ki ana kategorilerde Hugo‘nun kaybedeceğini düşünürsek bence törenden ses miksajı ve ses kurgusu dallarında ödülle dönmesini beklemek yanlış olmaz. Neyse biz yine CAS’in seçimlerine dönelim…

FİLM Hugo
DİZİ Boardwalk Empire
TV FİLMİ / MİNİ DİZİ Too Big to Fail
VARIETY Deadliest Catch: New Blood

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Emel

    Ses editörlerleri ses kurgusu dalında War Horse filmini seçmişler…Hugo miksaj&kurgu ödülllerini de alır diyordum ama War Horse atak yapmaya başladı.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.