Takip et

Haberler

Küçük bir reklam arası…

tarihinde yayınlandı.

Pek bahsetme şansım olmadı ama zaten yan taraftaki Facebook kısmından anlamışsınızdır. Twitter‘dan sonra Oscar Boy’un artık bir Facebook hesabı da var. Tüm yazıları, sitedeki son haberleri oradan da takip edebileceksiniz. Bu arada yorumlar geliyor da ben haberini yapamadım yeni temamızın. Her yıl yeni bir görünüme geçtiğim için bir sene boyunca Oscar Boy’un böyle olacağını haber vereyim. Tabi site üzerinde istediğiniz, “Şunu şöyle yapsan daha iyi olur.” dediğiniz bir yer varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Devamını oku
4 Comments

4 Comments

 1. TigerBlood

  25 Mart 2012 at 14:53

  Siteye alışırız alışmasına da Marilyn’in fotosunun üstte olması çok güzel oluyordu.

 2. Memento

  25 Mart 2012 at 18:10

  Şimdilik siteyle ilgili aklıma gelen tek şey karakter sorunuyla ilgili. Bilmiyorum, belki benden kaynaklanıyordur. Şöyle bir sorun var: Türkçe karakterler (ç,ş,ğ…) gözükmüyorlar. Yukarıdan bir örnek vermem gerekirse “şansım” “ansım” olarak çıkmış. Yazı tipinden kaynaklanıyor sanırım.

  • Umur Çağın Taş

   25 Mart 2012 at 18:12

   Problem bilgisayarınızdan ya da kullandığınızdan browserdan kaynaklanıyor olabilir çünkü ben Türkçe karakterleri görebiliyorum. Ama yine de dediğinizi başka bilgisayarlardan da kontrol edeceğim.

 3. Memento

  25 Mart 2012 at 23:17

  Bilgisayardan değilmiş, Google Chrome’dan kaynaklanıyormuş. Mozilla Firefox’tan girince sorun gözükmüyor ama Chrome’dan girince belirttiğim sorun ortaya çıkıyor.

Yorum yazın...

Oscar Boy sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et