Küçük bir reklam arası…

Küçük bir reklam arası…

Pek bahsetme şansım olmadı ama zaten yan taraftaki Facebook kısmından anlamışsınızdır. Twitter‘dan sonra Oscar Boy’un artık bir Facebook hesabı da var. Tüm yazıları, sitedeki son haberleri oradan da takip edebileceksiniz. Bu arada yorumlar geliyor da ben haberini yapamadım yeni temamızın. Her yıl yeni bir görünüme geçtiğim için bir sene boyunca Oscar Boy’un böyle olacağını haber vereyim. Tabi site üzerinde istediğiniz, “Şunu şöyle yapsan daha iyi olur.” dediğiniz bir yer varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

4 Yorum

 1. Memento

  Şimdilik siteyle ilgili aklıma gelen tek şey karakter sorunuyla ilgili. Bilmiyorum, belki benden kaynaklanıyordur. Şöyle bir sorun var: Türkçe karakterler (ç,ş,ğ…) gözükmüyorlar. Yukarıdan bir örnek vermem gerekirse “şansım” “ansım” olarak çıkmış. Yazı tipinden kaynaklanıyor sanırım.

  Yanıt
  1. Umur Çağın Taş

   Problem bilgisayarınızdan ya da kullandığınızdan browserdan kaynaklanıyor olabilir çünkü ben Türkçe karakterleri görebiliyorum. Ama yine de dediğinizi başka bilgisayarlardan da kontrol edeceğim.

   Yanıt
 2. Memento

  Bilgisayardan değilmiş, Google Chrome’dan kaynaklanıyormuş. Mozilla Firefox’tan girince sorun gözükmüyor ama Chrome’dan girince belirttiğim sorun ortaya çıkıyor.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.