Fragman: The Gangster Squad

Fragman: The Gangster Squad

THE GANGSTER SQUAD
Yönetmen:
 Ruben Fleischer
Oyuncular: Ryan Gosling, Emma Stone, Sean Penn, Josh Brolin, Anthony Mackie, Giovanni Ribisi, Robert Patrick, Josh Pence, Frank Grillo, Mireille Enos, Michael Pena, Nick Nolte 

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

 1. Emel

  Fragman çok başarılı…Ryan a bu rol çok yakışmış ki onu Sean Penn ile karşılıklı izlemek büyük keyif olacak =)
  Bence müthiş bir film bizi bekliyor.

  Yanıt
 2. Memento

  Bu sene vizyona girecek filmler arasında hayal kırıklığı yaratma ihtimali en yüksek olan film bana göre. Gene de belli olmaz. Belki milenyumun L.A. Confidental’ı veya Untouchables’i olabilir. Kadro sağlam. Sadece Ryan Gosling ve Sean Penn bile heyecanlandırmaya yeterken bir de filmde Nick Nolte, Emma Stone ve diğerlerini izlemek güzel olacaktır. Yönetmen daha önce aksiyon filmi çekmemiş Ruben Fleischer. Umarım keşke yönetmenlik başkasına teslim edilseydi dedirtmez.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.