Cannes ’12 – 3. Gün

Cannes ’12 – 3. Gün

İşimizi daha da kolaylaştırıp artık Cannes Günlükleri’nde o gün gösterilen filmleri paylaşacağım. Ardından da resimler. Buyursunlar…

Yarışma – Reality (Matte Garrone), Paradies: Liebe (Ulrich Seidl
Belirli Bir Bakış – Beasts of the Southern Wild (Behn Zeitlin), Laurence Anyways (Xavier Dolan)
Yarışma Dışı – Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (Eric Darnell)
Özel Gösterimler – Polluting Paradise (Fatih Akın), Mekong Hotel (Apichatpong Weerasethakul)
Klasikler – The Ballad of Narayama (Kelsuke Kinoshita), Once Upon a Time in America (Sergio Leone)

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Memento

    Reality pek beğenilmemiş. Nefret eden sayısı çok. Eleştirmenler için kötü bir film, umarım bizim için de kötü değildir. Reality şovları eleştiren filmleri severim. Garrone’nin Gommora’sını da beğenmiştim. Eleştirilerden kaliteyi düşürdüğü anlaşılıyor. Keşke biraz daha bekleyip sağlam bir filmle çıksaydı karşımıza. Gerçi dört yıldır film çekmiyor zaten.Yarışma filmleri içinde şimdilik en kötü notları alan film oldu.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.