Fragman: Oldboy

Fragman: Oldboy

oldboy

Neden bilmiyorum ama Hollywood, Park Chan-wook’un başyapıtı Oldboy’un bir uyarlamasını yapmaya karar verdi. Yönetmen koltuğunda Spike Lee’nin olduğu yeni Oldboy’un fragmanı orijinal filmin Amerikalı oyuncularla dolu bir kopyası gibi gözüküyor. Yine de Josh Brolin ve Elizabeth Olsen’ın nasıl bir iş kotaracağını merak etmiyor değilim. Büyük ihtimalle eleştirmenlerin şamar oğlanına dönecek olan son model Oldboy’un fragmanını merak edenlere gelsin:

OLDBOY
Yönetmen: 
Spike Lee
Oyuncular: Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson, Richard Portnow, Michael Imperioli, Lance Reddick, Max Casella, Elvis Nolasco, James Ransone, Hannah Ware, Caitlin Dulany, Linda Ermond, Grey Damon

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.