Fragman: Saving Mr. Banks

Fragman: Saving Mr. Banks

SAVING MR. BANKS

The Blind Side’ın yönetmeni John Lee Hancock yeni Hollywood adetlerine ayak uydurmuş ve önemli bir efsaneyi komediye benzeyen tembel görünüşlü bir filme monte etmiş. Hitchock sonrası bu sefer de Walt Disney’i katletmeye geliyorlar. Üstelik çok büyük bir oyuncu olduğu iddia edilen Tom Hanks başrolde. Bana epey kötü gözüktü ama bakarsınız fragmanın haricinde görmediğimiz bir şeyler çıkar. Umudum yok yine de, söyleyeyim.

SAVING MR. BANKS
Yönetmen: 
John Lee Hancock
Oyuncular: Tom Hanks, Emma Thompson, Colin Farrell, Paul Giamatti, Jason Schwartzman, B. J. Novak, Ruth Wilson, Victoria Summer, Kathy Baker, Bradley Whitford, Rachel Griffiths

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

0 Yorum

  1. Seda Artar (@sedart)

    Yine de Diana’dan daha iyi görünüyor 🙂 Emma Thompson’ı çok seviyorum, öyle böyle değil hem de. Çok güzel olsun istiyorum bu film. Bence Hitchcock kadar kötü olamaz zaten, ama çok fazla “Kendini İyi Hisset” zorlaması seziyorum, böyle pudra şekerli, vanilyalı. Neyse, göreceğiz.

    Yanıt

Bir Cevap Yazın