Fragman: Dallas Buyers Club

Fragman: Dallas Buyers Club

dallas_buyers_11-620x435

Toronto’da seyirciyle buluşması beklenen Dallas Buyers Club, sezonun ödül için savaşacak projelerinden bir diğeri. Matthew McConaughey ve Jared Leto’nun başrollerinde yer aldığı yeni Jean-Marc Vallee filminden ilk fragman geldi. Görünen o ki iki aktör de oyunculuk kategorilerine sızmak için epey çaba sarf edecek. Şimdiden McConaughey’nin Oscar’ı alacağını söyleyenler bile var. Buyrun fragmana:

DALLAS BUYERS CLUB
Yönetmen: 
Jean-Marc Vallee
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Dallas Roberts, Steve Zahn, Denis O’Hare, Griffin Dunne, Jane McNeill, James DuMont, Bradford Cox, Kevin Rankin, Lawrence Turner

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.