Fragman: Dom Hemingway

Fragman: Dom Hemingway

dom-hemingway-jude-law-2

Yine Toronto’da gösterilen filmlerden biri daha. Gelen eleştiriler ortalamanın üstünde. Ama yarışa dahil olmak gibi bir ihtimali yok. İngiltere’de Kasım ayı içerisinde gösterime giriyor fakat ABD izleyicisi Nisan ayını beklemek zorunda kalacak. Jude Law’un uzun zamandır çıkardığı en iyi performanslarından biri olduğu söyleniyor. Bu arada Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke ve A Better Life ile Oscar’a aday olan Demian Bichir de filmin kadrosunda göze çarpan isimlerden.

DOM HEMINGWAY
Yönetmen: Richard Shepard
Oyuncular: Jude Law, Richard E. Grant, Demian Bichir, Emilia Clarke, Jumayn Hunter, Madalina Ghenea, Kerry Condon, Nathan Stewart-Jarrett

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.