Fragman: Tammy

Fragman: Tammy

tammy_screen_shot_a_l

Gilmore Girls’den yıllar sonra Bridesmaids sayesinde iyi bir çıkış yakalayan ve The Heat, Identity Thief gibi komedilerle kariyerini sürdüren Melissa McCarthy yepyeni bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenlik koltuğunda eşi Ben Falcone’nin oturduğu Tammy, büyük ihtimalle ödül sezonuna kadar kampanyayla sarkıtılacak. Kadroda Susan Sarandon, Dan Aykroyd, Kathy Bates ve Allison Janney gibi muhteşem isimler var. İlk fragman da, daha doğrusu teaser, oldukça komik gözüküyor. Buyrun bakalım:

TAMMY
Yönetmen: 
Ben Falcone
Oyuncular: Melissa McCarthy, Susan Sarandon, Dan Aykroyd, Allison Janney, Kathy Bates, Toni Collette, Mark Duplass, Sandra Oh, Ben Falcone, Rob Springer, Sarah Baker

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.