Modern Family – 7. Sezon

Modern Family – 7. Sezon

Yaratıcılar:
Yaratıcılar: Christopher Lloyd & Steven Levitan | Oyuncular: Ed O’Neill, Sofia Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould, Rico Rodriguez, Aubrey Anderson-Emmons, Jeremy Maguire, Reid Ewing, Kevin Daniels, Nathan Lane, Adam DeVine, Christian Barillas, Dana Powell, Laura Ashley Samuels, Brooke Sorenson, Aubree Young, Jon Polita, Suraj Partha, Joe Mande, Vicki Lewis, Catherine O’Hara, Andrea Martin, Ray Liotta, Barbra Streisand, Keegan Michael-Key, Christine Lakin, June Squibb, Steve Agee, Adam Arkin, Illeana Douglas | 25 dakika | ABC

| B+ |

Modern-Family-Season-7-PosterBiliyorum, Emmy’deki ardı arkası kesilmeyen zaferlerinden sonra Modern Family’den ister istemez soğuduk. Yalnız Veep’in bu başarılı sitcomu yerinden etmesiyle birlikte tekrardan eski sevgilimize geri dönebiliriz. Network televizyonlarındaki en iyi oyuncu kadrolarından birine sahip dizimiz artık matematiğini çözdüğü hikayesiyle yine her hafta önümüze kahkaha garantili kısa hikayeler sundu. Christopher Lloyd, Steven Levitan ve kadrolu yazarları karakterleriyle öyle bütünleşmiş durumdalar ki ürettikleri her anlık olayı o çatı altında yaşayan hâne halkına hiç sırıtmayacak bir şekilde adapte edebiliyor. Julie Bowen’ın histerik krizlere dönen oyunculuğunu yontması, Sofia Vergara’nın sadece fiziği ve aksanına dayanmadan yaptığı mizah, dizinin çocuk oyuncularının artık büyüyüp ebeveynler kadar ekran süresiyle buluşması ve tabii Ty Burrell’in giderek büyüyen oyunu yedinci sezonu düşüşe geçen diziye ilaç gibi geldi. Barbra Streisand, June Squibb, Ray Liotta gibi yıldız konuk oyuncularını da eksik etmeyen ekip yıllar içerisinde yakaladıkları dinamiği efektif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Artık anlatacak bir şeyleri kalmadı diye düşündüğümüz her bölüm sonrasında yeni bir fikirle karşımıza çıkıp suratımıza koca bir gülümseme yerleştirmekten çekinmiyorlar. Daha bu serüven ne kadar devam eder bilmiyorum. Sekizinci sezon onayı çoktan alınmış. Yalnız şu bir gerçek ki bizim jenerasyonumuzun Everybody Loves Raymond’ı oldu Modern Family. Üstelik bunu klostrofobik, pastel renklere boğulmuş setlere hapsolmadan halletti. Sırf bunun için bile takdiri hak ediyorlar.
MVP: Ty Burrell

ModernFamily4

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın