Fragman: Loving

Fragman: Loving

loving

Prömiyerini Cannes’da yapan Focus Features destekli Loving ödül sezonunda var olacağının haberini fragmanıyla verdi. İki başrol oyuncusu için de Oscar adaylığı umutları olan yapımın yönetmeni son dönemde yoğun bir şekilde çalışıp her seneye bir film yetiştiren Jeff Nichols. Bir de siz göz atın bakalım fragmana. “Canımız Oscar çekiyor.” çığlıkları benim dikkatimi dağıttı, ama belki siz seversiniz. Buyursunlar:

LOVING
Yönetmen & Senaryo:
Jeff Nichols
Oyuncular: Joel Edgerton, Ruth Negga, Michael Shannon, Nick Kroll, Martin Csokas, Jon Bass, Bill Camp, David Jensen, Terri Abney, Alano Miller, Sharon Blackwood, Christopher Mann, Michael Abbott Jr.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.