Dizilerin Smackdown’ında 2. Aşama

Dizilerin Smackdown’ında 2. Aşama

top64

128 diziden sayıyı 64’e düşürdüğümüz ilk aşamada komedi – drama dengesi epey bozuldu. Çoğu karşılaşmadan tahmin ettiğim diziler galip çıkarken Louie’nin Peaky Blinders’ı tek oy farkla geçmesi ve The Leftovers’ın 30 Rock’ı elemesi az da olsa şaşırttı denebilir. Şimdi geçiyoruz ikinci aşamaya. Daha şimdiden çember daraldı ve iyinin de iyileri karşı karşıya geldi. Sorumuz net: Televizyon tarihinin en iyi dizisi hangisi? Hadi oylamaya!

İkinci aşama sona ermiştir.

Üçüncü aşamada oy kullanmak için tıklayınız>>>

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

7 Yorum

 1. Geri İzleme: Smackdown’da Dizilerin Savaşı | Oscar Boy

 2. Tarık KILIÇ

  Battlestar Galactica’nın elenmiş olmasını aklım almıyor. Finale yürümesini canı gönülden istiyordum. Ortam Breaking Bad’lere kaldı. Sonuna kadar House of Cards’ı destekliycem artık.

  Yanıt
  1. Serhan

   Yeni nesilden oldugunu tahmin ediyorum. Ama gozardi ettigin bazi diziler (Friends, Simpsons, South Park, Seinfeld) seni sasirtabilir. Benim gonlum Olive Kitteridge”den yana ama tabii kazanmasi cok utopik olur…

   Yanıt

Bir Cevap Yazın