Ve Smackdown’da kazanan belli oldu!

Ve Smackdown’da kazanan belli oldu!

Smackdown’ın #OB10 özel serisinde son 10 yılın büyük Oscar başarıları elde etmiş filmleri arasından en iyisini aradık ve nihayet bir sonuç çıktı. Biliyorsunuz finale Luca Guadagnino’nun kuir başyapıtı Call Me by Your Name ve George Miller’ın teknik virtüözlüğünü konuşturduğu Mad Max: Fury Road kalmıştı. Nihayetinde heteroseksüeller, aman pardon okuyucular konuştu ve kazanan MAD MAX: FURY ROAD oldu! Biricik Eliomuz, o minik İtalyan kasabası ve sayısız şeftali (ya da kayısı) ne yazık ki ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Üçüncülük yarışını da Black Swan”ın büyük bir farkla bitirdiğini ekleyeyim. Tam sıralama şu şekilde:

  1. Mad Max: Fury Road (George Miller)
  2. Call Me by Your Name (Luca Guadagnino)
  3. Black Swan (Darren Aronofsky)
  4. Whiplash (Damien Chazelle)
  5. Inside Out (Pete Docter), Birdman (Alejandro G. Inarritu), Inglourious Basterds (Quentin Tarantino) ve Inception (Christopher Nolan)

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.