Günün Sorusu: Emmyler’i nereden izleyebiliriz?

Günün Sorusu: Emmyler’i nereden izleyebiliriz?

Stephen Colbert

69. Primetime Emmy Ödülleri bu gece sahiplerini bulacak. Stephen Colbert’in sunuculuğunu üstleneceği gecede bol bol Stranger Things, The Handmaid’s Tale, Veep, Big Little Lies ve The Night Of isimlerini duymayı bekliyoruz. Benim tahmin yazıma ve sayfalarıma bakınarak hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Ama bu başlıkta toplaşma nedenimiz gelenekselleşmiş amme hizmetiyle alakalı. Nereden izleyebiliriz sorularına cevap vereyim, eli kolu titreyenlere yardımcı olayım istiyorum.

  • DIGITURK SAHİBİYİM DİYENLER: Sizin için herhangi bir sıkıntı yok. Kırmızı Halı Töreni birinci kanalda saat 2’de başlayacak, ödüller ise sabaha karşı 3 ile 6 arasında dağıtılacak. Resmi yayın haricinde de kim ne giymiş diye merak ediyorsanız 112. kanaldaki E!’yi açıp saat 1’den tören başlayana kadar gelenleri takip edebilirsiniz. Törenin simültane çeviri ve orijinal dil seçenekleriyle yayınlanacağını söylememe gerek yoktur herhalde.
  • DIGITURK SAHİBİ DEĞİLİM AMA SİMÜLTANE ÇEVİRİ İSTİYORUM DİYENLER: Oscar’ın da yayın haklarını satın alan kuruluş kendi sayfasında töreni ve kırmızı halı törenini Digiturk üyesi olmayanlara simültane çeviri seçeneğiyle veriyor zaten. Eğer yayınlarında bir aksama olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
  • DIGITURK SAHİBİ DEĞİLİM AMA ORİJİNAL DİLDE İSTİYORUM DİYENLER: USTVNow isimli site basit bir üyelik işlemi sonrasında 30 günlüğüne pek çok kanalı ücretsiz izleme imkanı tanıyor. Sizin de yapmanız gereken saati geldiğinde girip üye olmak ve CBS’i tıklamak. CBS’in ambleminin de siyah bir göz olduğunu hatırlatayım ki siteyi girip bulamazsanız endişeye kapılmayın.

Başka sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım. Şimdiden iyi seyirler. Umarım bol sürprizli ve keyifli bir ödül töreni olur.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın