#712: Ama Ne Konuşasımız Varmış

#712: Ama Ne Konuşasımız Varmış

Aklımıza gelen her şeyi uzun uzun konuştuğumuz, kurgulamadan önceki hâli 75 dakikalık yeni bir bölüm huzurlarınızda bugün. Filmler, dizi piyasası, Akademi’yi ilgilendiren haberler… Yok yok! O yüzden yazılı kısmı kısa tutayım, mikrofon başındaki hâlimiz konuşsun. Buyursunlar…

İÇERİK
00:49 The Trial of the Chicago 7
10:28 Kajillionaire
15:32 The 40-Year-Old Version
20:08 Bu yıl Akademi Ödülleri iptal edilmeli mi?
24:11 Yeni gelen fragmanlar (Mank ve Hillbilly Elegy)
28:44 LFF özeti (Another Round, One Night in Miami, Wolfwalkers, Ammonite, Almodovar’ın kısası, New Order, Supernova, Never Gonna Snow Again, Limbo ve Mogul Mowgli)
39:44 Ma Rainey’s Black Bottom
43:39 Adam McKay’in yeni filmi
44.55 Hangi dizileri izliyoruz? (We Are Who We Are, The Third Day, Soulmates, The Boys, yerli film piyasası ve Kıvanç Tatlıtuğ)


SPOTIFY | APPLE

UMUR ÇAĞIN TAŞ
Oscar Boy
@umurtas

SEDA ARTAR
the mahmut
@sedart

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.