Readers’ Choice TV Ödülleri’nde komedi oylaması başladı

Readers’ Choice TV Ödülleri’nde komedi oylaması başladı

Merhabalar efendim. Bir televizyon yılını daha kapatmanın tam vaktidir dedim hazır Temmuz’un ilk gününü girmişken. Önceki yıllarda ben sezonu tamamlama konusunda sıkıntı çektiğim için hep Readers’ Choice TV Ödülleri’ni önce dağıtıyorduk; fakat bu sene yerleri değişmiş bulunmaktayız. Üstelik sadece yerler değil, oylama sistemimize de bir ayar çektim.

Biliyorsunuz aynı anda 21 kategoriyi birden üstünüze saldığım için bazılarınız yorgun düşüyor ve sadece belli bir zümrede oy kullanıp diğerlerini kendi hâline bırakıyordunuz. Bu sefer komedi, drama ve mini dizi başlıklarını üç ayrı oylama dönemine ayırdım. 1 – 4 Temmuz’da komedileri, 5 – 8 Temmuz’da dramaları, 9 – 12 Temmuz’da mini dizileri oylayıp önce adaylarımızı belirleyeceğiz. 13 Temmuz’dan 18 Temmuz’a kadar da kazananları seçeceğiz.

Hem benim iş yükümü azaltacak, hem de sizleri oy verme hâlinden bıktırmayacak bir metot olacağını umut ederek kurdeleyi kesiyorum. Hadi bakalım, başlasın 11. Readers’ Choice TV Ödülleri şenliği!

KOMEDİ KANADINDA OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.