Uyus Zevkler: 2021’in En İyi 50 Albümü

Uyus Zevkler: 2021’in En İyi 50 Albümü

2019 yılında gayriresmî olarak eski sevdiceğimle yaptığım, 2020’de tek başıma hallettiğim yeni çıkan albümleri dinleyip notlama işini 2021’de iki gözümün çiçeği Yusuf Bayraktar (sahne adıyla Youssef El-Twink) ile gerçekleştirdim, biliyorsunuz. Adını Uyus Zevkler koyduğumuz, müzik zehirlenmesine sebep olan bu birlikteliğin 2021 özelinde sonuna gelmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla takvim yılı tamamlanırken bizim de en iyilerimizi duyurmamız şarttı.

İki ayrı sayfada, ortak noktası bol, “2021’in En İyi Albümü” listeleri çıkardık. Yusuf’un birincisinin bende 33, benim birincimin onda 19. sırada olduğu şahane sıralamalarımız aşağıdaki linklerde mevcut. Eğer sabredip sayfanın sonuna erişirseniz her albümden favori şarkılarımızı koyduğumuz Spotify listelerine de ulaşabilirsiniz. Hadi bakalım, en kötü yılımız hakikaten böyle olsun diyerek artık kapatalım şu kazuke 2021’i. Buyursunlar…

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.