“O Takım” Geri Döndü!

“O Takım” Geri Döndü!

Sitenin adını “O Harfi” yapmaya yeltendiğim bir dönemde ismini “O Takım” koyup, tembellikten de değiştirmediğim Oscar tahmini çetesi (?) geri döndü! Hem de benim bile inanmakta güçlük çektiğim, teklifimi kırmadıkları için beni mutluluktan öldüren bir kadroyla. Düzenli aralıklarla sezon boyunca tahminlerimizi sizlerle paylaşacağımız sayfalar sürekli güncelleme hâlinde olacağından, öncelikle sık kullanılanlar klasörünüzün yeni üyesine bir hoşgeldin diyelim isterseniz… Aşağıda şimdilik tahminlerini yaptığımız on kategorinin linkleri yer almakta. The Power of the Dog için heyecanlananlar ve iyi haber duymak/görmek isteyenler buyursun:

film | yönetmen | erkek oyuncu | kadın oyuncu | yardımcı erkek oyuncu | yardımcı kadın oyuncu
özgün senaryo | uyarlama senaryo | uluslararası film | animasyon

Peki beni fazlasıyla heyecanlandıran kadroda bu yıl kimler var? Geçen sene de bizlerle tahminlerini paylaşan Ali Ercivan (@aliercivan), Aras Bayram (@aras_bayram), Aslı Ildır (@asliildir), Emre Eminoğlu (@thebalkabaa) ve Seda Artar’a (@sedart), Engin Ertan (@enginertan79), Enzel Yılmaz (@enzelyilmaz), Kaan Denk (@kaandenk) ve Melis Behlil (@melisbehlil) katıldı. Ben hâlâ inanamıyorum, siz de inanamayın diye tahmin sayfalarına bekliyorum artık. Buradan da bir kez daha hepsine teşekkürlerimi sunuyorum izninizle. Hadi bakalım favorilerimizin kazandığı bir sezon olsun!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.