Fragman: The Way, Way Back

Fragman: The Way, Way Back

THE WAY, WAY BACK

The Descendants’ın Oscar ödüllü senaristleri Nat Faxon ve Jim Rash ilk yönetmenlik denemeleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sundance’te pek iyi eleştiriler almadıkları için ben beklentilerinizi düşürmenizi öneriyorum. Fragmanın da pek iç açtığı söylenemez. Ailevi problemleri olan ergen filmlerinden bir diğeri gibi gözüküyor. Ama Faxon ve Rash, The Descendants’da olduğu kadar samimi bir senaryo yazdılarsa en azından tanıdık bir öyküyü izlenebilir kılacaklar. Kadro da hiç fena değil bana kalırsa. Çok sevdiğim Toni Collette ve Sam Rockwell’in isimlerini yan yana görmek bana yetti. Community’de bizi devamlı güldüren Jim Rash ve Ben and Kate izleyicisinin iyi tanıdığı Nat Faxon’ın yönetmenlikle senaristliğin yanı sıra filmde oyuncu olarak da yer aldığını ekleyeyim.

THE WAY, WAY BACK
Yönetmen: Nat Faxon ve Jim Rash
Oyuncular: Steve Carell, Liam James, AnnaSophia Robb, Amanda Peet, Sam Rockwell, Toni Collette, Allison Janney, Maya Rudolph, Rob Corddry, Jim Rash, Nat Faxon

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.