Fragman: Saving Mr. Banks

Fragman: Saving Mr. Banks

SAVING MR. BANKS

The Blind Side’ın yönetmeni John Lee Hancock yeni Hollywood adetlerine ayak uydurmuş ve önemli bir efsaneyi komediye benzeyen tembel görünüşlü bir filme monte etmiş. Hitchock sonrası bu sefer de Walt Disney’i katletmeye geliyorlar. Üstelik çok büyük bir oyuncu olduğu iddia edilen Tom Hanks başrolde. Bana epey kötü gözüktü ama bakarsınız fragmanın haricinde görmediğimiz bir şeyler çıkar. Umudum yok yine de, söyleyeyim.

SAVING MR. BANKS
Yönetmen: 
John Lee Hancock
Oyuncular: Tom Hanks, Emma Thompson, Colin Farrell, Paul Giamatti, Jason Schwartzman, B. J. Novak, Ruth Wilson, Victoria Summer, Kathy Baker, Bradley Whitford, Rachel Griffiths

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Seda Artar (@sedart)

    Yine de Diana’dan daha iyi görünüyor 🙂 Emma Thompson’ı çok seviyorum, öyle böyle değil hem de. Çok güzel olsun istiyorum bu film. Bence Hitchcock kadar kötü olamaz zaten, ama çok fazla “Kendini İyi Hisset” zorlaması seziyorum, böyle pudra şekerli, vanilyalı. Neyse, göreceğiz.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.