Django Unchained’den ilk kareler

Django Unchained’den ilk kareler

Dün bilgisayar başında olmadığım için Tarantino‘nun yeni filminin yayınlanan ilk fotoğraflarını paylaşamadım sizlerle. Geç de olsa merakla beklediğimiz Django Unchained‘den iki kareyi sunuyorum şimdi huzurlarınıza. Buyursunlar…

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Kuir. İkizler. 2009'da ödül sezonu portalı Oscar Boy’u kurarak sinema yazarlığına başladı. 2014’ten beri O Podcast’in moderatörlüğünü yapıyor. 2023 yılında da SİYAD üyesi oldu.

4 Yorum

 1. Memento

  Erken değil mi Oscar muhabbeti için? Leo için ne zaman Oscar geliyor dense Leo, Oscar’dan bir o kadar uzaklaşıyor. Shutter Island’la alacak diyorlardı, aday gösterilmedi. J. Edgar’la alacak diyorlardı, aday gösterilmedi. Brad Pitt için de I.Basterds’taki rolüyle Oscar alacak diyorlardı, aday gösterilmedi. Konuşmak için erken, hem de çok erken. J. Edgar son örnek. Herkes film daha çekilmeden filmin senaryo, yönetmen, oyunculuk dallarına aday gösterileceğini söylüyordu. Ortaya vasata yaklaşamayan bir film çıktı, unutuldu gitti. Django Unchained için de konuşmak erken. Tarantino’nun westernle Oscarlanması bana Hollywood’tan teklif gelmesi ile aynı olasılık değerine sahip. Üstelik bu sene de güçlü (görünen) bir sürü film mevcut. Gene de dediğim gibi bunlardan konuşmak için henüz çok erken.

  Bu Oscar muhabbetini geçersem… Filmi çoğu kişi gibi merakla bekliyorum. Özgün bir film olup olmayacağını, Tarantino’nun gene yüzlerce filmden çalıp çalmadığını, DiCaprio’nun bu kez What’s Eating Gilbert Grape’teki performansını aşıp aşamayacağını epey merak ediyorum. Keyifli bir film olacağı kesin. DiCaprio farklı bir oyunculuk tutturursa film daha da zevk verir. Kadro da epey sağlam. Yeni görselleri ve fragmanı da merakla bekliyorum.

  Yanıt
 2. shifty

  tarantino’nun sağdan soldan çarptığı efsanesi de çok komiktir ha. adam tam bir sinefil ve izlediklerinden etkilenip, işlerinde kullanması oldukça normal. birebir kopyalama durumu olmadığını sanıyorum

  Yanıt

Yorum yazın...