Fragman: The Master

Fragman: The Master

THE MASTER
Yönetmen: Paul Thomas Anderson
Oyuncular: Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Amy Adams, Laura Dern, Ambyr Childers, Jesse Plemons, Lena Endre, Rami Malek, Madisen Beaty

 

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Memento

    Beyazperde’nin haberine göre PTA Cannes’da Scientology tarikatının bazı üyelerine bu filmi izlettirmiş. Özel bir gösterim yapmış yani. Ortalık yıkılmadığına göre PTA’nın bu filmde cesur davranamadığını, tırstığını söylemek mümkün. 3 yıllık Scientology dedikodusundan sonra çıkıp “Bu film Scientology’i anlatmıyor” demedi neyse ki. Tarikatı anlatıyor ama belli ki yüzeysel, çok da eleştirmeden anlatıyor. Yazık… Cesurluğuyla ünlenen, yeri geldiğinde çuvaldızını Amerika’ya da, kapitalizme de batırabilen PTA’nın Scientology gibi rezil bir tarikatı eleştirmekten korkması üzücü. Neyse gene de merak etmeye devam ediyoruz. Kaliteli bir film gibi gözüküyor. En azından kadrosu bile heyecanlandırmaya yetiyor.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.