Fragman: Captain Phillips

Fragman: Captain Phillips

604044_10151355239876048_1580316265_n

Önümüzdeki yıl iki önemli filmle karşımıza çıkacak olan Tom Hanks’in Paul Greengrass ile bir araya geldiği Captain Phillips’in ilk fragmanı yayınlandı. 2009 yılında Somali’li korsanların kaçırdığı Maersk Alabama gemisinde olup bitenleri anlatacak olan filmin fragmanı fena durmuyor. Lakin Hanks’in filmlerinden Saving Mr. Banks’in hala daha çok şansı olduğunu düşünmekteyim. Tabii bir Flight yanılması da yaşayabiliriz. Malum, filmin fragmanına bir sürü laf söyleyip Denzel Washington’ın oyunculuğuna hayran kalmıştık. Tek sıkıcı kısım, Catherine Keener’ın fragmanda bir kare dahi gözükmemesi. Umuyorum filmdeki rolü de fragmandaki kadar az değildir. Buyrun bakalım:

CAPTAIN PHILLIPS
Yönetmen: 
Paul Greengrass
Oyuncular: Tom Hanks, Catherine Keener, Max Martini, Yul Vazquez, Chris Mulkey

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

0 Yorum

  1. Metin

    Tom Hanks mümkünse artık oyunculuğu bıraksın. Hayatında oynadığı tek iyi rol Philadelphia idi -ki gerçekten iyiydi- ama ondan sonra her filmde aynı surat ifadesi ile boş boş dolaştığı halde oyunculuk yapıyormuş gibi sunuluyor.

    Yanıt

Yorum yazın...