Fragman: Jupiter Ascending

Fragman: Jupiter Ascending

Esasında kariyerlerinde The Matrix serisinin ilk film haricinde iyi bir film olmamasına rağmen hala Wachowski Kardeşler’in filmlerini merakla bekliyoruz. Cloud Atlas’ın yarattığı hayal kırıklığının hemen ardından kolları sıvayan ikili, Jupiter Ascending isimli yeni projeleriyle 2014’ün yaz ayları için vizyona hazırlanıyor. Fragman buram buram Wachowski kokuyor yine. Çok sevdiğimiz iki genç oyuncu da, Channing Tatum ve Mila Kunis, var başrollerde. Bakalım bu sefer nasıl sonuçlanacak bu yolculuk?

JUPITER ASCENDING
Yönetmen:
Lana ve andy Wachowski
Oyuncular: Channing Tatum, Mila Kunis, Sean Bean, Eddie Redmayne, Douglas Booth, Tuppence Middleton, Doona Bae, James D’arcy, Tim Pigott-Smith, Vanessa Kirby, Kick Gurry, David Ajala, Terry Gilliam, Edward Hogg

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.