Fragman: Get On Up

Fragman: Get On Up

Get On Up

42’nun yıldızı Chadwick Boseman’e ilk Oscar adaylığını getirecek gibi gözüken Get On Up’dan ilk fragman geldi. The Help’in yönetmeni Tate Taylor, yine Akademi’nin hoşuna gidecek bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik eski dostları Octavia Spencer ve Viola Davis de yanında. Filmin erken vizyon tarihi haricinde tek bir kusuru yok. Ciddi bir Oscar başarısı elde etmesi mümkün. En az iki oyunculuk dalı ve kostüm tasarımı için epey ideal bir aday adayı gibi duruyor. Eğlenceli fragmana siz de bir göz atın bakalım.

GET ON UP
Yönetmen: Tate Taylor | Senaryo: Steven Baigelman, Jezz Butterworth ve John-Henry Butterworth
Oyuncular: Chadwick Boseman, Nelsan Ellis, Jill Scott, Tika Sumpter, Viola Davis, Octavia Spencer, Keith Robinson, Lennie James, James DuMont, Dan Aykroyd, Nick Eversman, Josh Hopkins, Kirk Bovill

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.