Fragman: Selma

Fragman: Selma

Selma
Selma

Bu yılın Oscar beklentisi olan filmlerinden fragmanı yayınlanmış bir tek Selma kalmıştı, o da dün akşam itibariyle sırasını savdı. Ava DuVernay imzalı yapım Martin Luther King’i anlatıyor. The Butler gibi tamamen unutulacak mı, Mandela: Long Walk to Freedom gibi birkaç adaylık mı koparacak, yoksa 12 Years a Slave gibi zafere mi yürüyecek bilmiyoruz. Ama buradan oldukça sıkıcı duruyor. Bana tek ihtimal David Oyelowo gibi geldi. Yalnız Oprah Winfrey de yine abartılı abartılı birkaç kareye sıkıştırılmış. Bakarsınız sürpriz yapar. Buyrun fragmana:

SELMA
Yönetmen:
Ava DuVernay | Senaryo: Ava DuVernay ve Paul Webb
Oyuncular: David Oyelowo, Tom Wilkinson, Tim Roth, Common, Carmen Ejogo, Lorraine Toussaint, Oprah Winfrey, Cuba Gooding Jr., Niecy Nash, Colman Domingo, Giovanni Ribisi, Alessandro Nivola, Keith Stanfield, Andre Holland, Tessa Thompson, Wendell Pierce

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Yorum yazın...