Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Bu yazıya gelmeden önce FİLM tahminlerimi hatim ettiğiniz, TV kanadındaki risksiz seçimlerimi gördüğünüzü, tarihimizdeki en eğlenceli PODCAST kaydını dinlediğinizi ve OSCAR TAYFASI‘nın tablolarını incelediğinizi varsayıyorum. O zaman hazırsanız, geriye tek bir soru kalmış: Altın Küre nereden izlenecek? Bu sene Seth Meyers’ın sunacağı 75. Altın Küre Ödül Töreni için iki mühim kaynak vereceğim size. Artık seçiminizi ona göre yaparsınız. Buyrun:

1. SEÇENEK: Eğer evinizde D-Smart, Tivibu ya da Kablo TV var ise, ya da telefon veya tablet üzerinden Turkcell TV+ kullanıyorsanız Fox Life isimli kanaldan Altın Küre’yi canlı canlı izleyebileceksiniz. Kırmızı halı Türkiye saatiyle 03.00’te, asıl tören ise 04.00’te başlayacak. Muhtemelen internet üzerinden ücretsiz olarak izleyebileceğimiz ayrı bir Kırmızı Halı yayını da olur. Digiturk’le yaşayanlar ise saat 02.00’de E! (112. kanal) üzerinden Ryan Seacrest’li kırmızı halı geçitine göz atabilirler.

2. SEÇENEK: Bu saydığım yayıncı kuruluşlarla (Digiturk hariç) herhangi bir bağınız yok ise çözüm basit, internette NBC’nin olduğu ücretsiz televizyon izleme sitelerine başvurmak. Buyrun size iki alternatif:

Başka soru kalmadı galiba geriye. Yine de aklınıza takılan bir şey varsa buraya yorum atabilir, sosyal medyadan bana ulaşabilirsiniz. Zaten sabaha kadar bilgisayar başında olacağım. Herkese iyi seyirler diliyorum. Bol sürprizli ve keyifli bir ödül sezonu olması dileğiyle.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.