Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Altın Küre’yi nereden izleyeceğiz?

Bu yazıya gelmeden önce FİLM tahminlerimi hatim ettiğiniz, TV kanadındaki risksiz seçimlerimi gördüğünüzü, tarihimizdeki en eğlenceli PODCAST kaydını dinlediğinizi ve OSCAR TAYFASI‘nın tablolarını incelediğinizi varsayıyorum. O zaman hazırsanız, geriye tek bir soru kalmış: Altın Küre nereden izlenecek? Bu sene Seth Meyers’ın sunacağı 75. Altın Küre Ödül Töreni için iki mühim kaynak vereceğim size. Artık seçiminizi ona göre yaparsınız. Buyrun:

1. SEÇENEK: Eğer evinizde D-Smart, Tivibu ya da Kablo TV var ise, ya da telefon veya tablet üzerinden Turkcell TV+ kullanıyorsanız Fox Life isimli kanaldan Altın Küre’yi canlı canlı izleyebileceksiniz. Kırmızı halı Türkiye saatiyle 03.00’te, asıl tören ise 04.00’te başlayacak. Muhtemelen internet üzerinden ücretsiz olarak izleyebileceğimiz ayrı bir Kırmızı Halı yayını da olur. Digiturk’le yaşayanlar ise saat 02.00’de E! (112. kanal) üzerinden Ryan Seacrest’li kırmızı halı geçitine göz atabilirler.

2. SEÇENEK: Bu saydığım yayıncı kuruluşlarla (Digiturk hariç) herhangi bir bağınız yok ise çözüm basit, internette NBC’nin olduğu ücretsiz televizyon izleme sitelerine başvurmak. Buyrun size iki alternatif:

Başka soru kalmadı galiba geriye. Yine de aklınıza takılan bir şey varsa buraya yorum atabilir, sosyal medyadan bana ulaşabilirsiniz. Zaten sabaha kadar bilgisayar başında olacağım. Herkese iyi seyirler diliyorum. Bol sürprizli ve keyifli bir ödül sezonu olması dileğiyle.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın