#704: Bir Takım İnanılmaz Şeyler

#704: Bir Takım İnanılmaz Şeyler

Tükettiğimiz dizi ve filmlerden aranjman yaparken bu sefer konu sürekli yakın film tarihine, bilhassa doksanlara uzandı. Bilemiyorum, biz kayıt yaparken fazlasıyla eğlendik. Umuyorum kıkırdamalarımız size de tesir eder, karantinanın üstümüze üstümüze geldiği şu günlerde tebessüm etmenizi sağlarız. Afiyetler olsun!

İÇERİK
00:42 Tiger King
09:38 Unorthodox
14:55 Never Rarely Sometimes Always
22:44 Onward
30:19 Emma
36:08 Yakın film tarihine serbest dalış

Kulaklıkla dinlemeniz tavsiye olunur.


SPOTIFY | YOUTUBE | iTUNES

UMUR ÇAĞIN TAŞ
Oscar Boy
@umurtas

SEDA ARTAR
the mahmut
@sedart

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Derin K.

    “Siz napiyosunuz kuzum?” olası bölümüne, şimdiden sonsuz destek verdiğimi belirtmek istiyorum. 🙂 Ayrica, nispeten filmsiz geçirdiğimiz dönemde oyunculuklarını sevip, Hollywood personasından hiç hoşlanmadığınız isimleri de dinlemek mükemmel olurdu.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.